تبلیغات

مایع دستشویی صدفی 3750 گرمی هیرسا

۰
مایع دستشویی صدفی 3750 گرمی هیرسا
مایع دستشویی صدفی هیرسا
وزن: 3750 گرم
رایحه: موز، توت فرنگی، گل های بهاری و سیب
مایع دستشویی هیرسا با ایجاد کف مناسب به صورت یکنواخت روی پوست پخش شده و ضمن پاک کنندگی و شستشوی کامل دست ها و دارابودن عوامل مرطوب کننده، منجر به لطافت و شادابی پوست دست می شود.
pH مایع دستشویی صدفی هیرسا مطابق با pH طبیعی پوست دست بوده که همین امر منجر به بالا بردن سازگاری آن با پوست دست مصرف کننده می شود.

مایع دستشویی صدفی هیرسا با دارابودن رایحه های خوش و طبیعی با ماندگاری بالا، حس تازگی را در حین استفاده و بعد از آن به مصرف کننده انتقال می دهد. 
اگر شما قصد خرید این محصول را در حجم های مختلف دارید، به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه با وبسایت مجتمع تولیدی هیرسا به نشانی www.hirsa.co.ir  ابتدا اطلاعات کافی در این زمینه را بدست آورده و سپس نسبت به سفارش این محصول اقدام فرمایید.
تلفن واحد فروش: 09132321863- 03142362560- 03142362561

سه ویژگی مهم مایع ظرفشویی هیرسا! + فیلم

۰

در این مقاله تلاش داریم که شما خواننده گرامی را با سه ویژگی کاربردی مایع ظرفشویی هیرسا که شامل:

smileکم تاثیر بودن سختی آب بر قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی هیرسا

smileآب کشی سریع و آسان پس از شستن ظروف با مایع ظرفشویی هیرسا 

smileقدرت بالای چربی زدایی مایع ظرفشویی هیرسا حتی بدون اضافه کردن سرکه

را به طور کامل توضیح دهیم. 

کم تاثیر بودن سختی آب برقدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی هیرسا:

سختی آب از مهمترین علت هایی است که باعث کاهش میزان کف کنندگی و قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی می شود. یکی از مهمترین مشکلات در رابطه با فرایند شستشو واکنش املاح موجود در آب مانند کلسیم و منیزیم با مواد شوینده است. در واقع اجزای موجود در آب با مواد شوینده ترکیب شده و موجب تشکیل مواد نامحلول و لخته می گردد. در نتیجه باعث کاهش میزان کف کنندگی و کاهش قدرت پاک کنندگی مواد شوینده می شود. مجتمع تولیدی هیرسا با انتخاب مناسب مواد اولیه در فرمولاسیون محصولات مایع ظرفشویی خود، توانسته براین مشکل غلبه نماید. این مواد اولیه، یون های کلسیم و منیزیم موجود در آب سخت را به صورت یون های بزرگتر محلول در آب خارج می کند. علاوه بر آن، با توجه به این که بین غلظت مواد شوینده و سختی آب، در حداکثر راندمان حذف چرک، رابطه خطی وجود دارد، لذا مجتمع تولیدی هیرسا مولفه غلظت دترجنت ها را به گونه ای انتخاب کرده که بیشترین راندمان برای پاک کردن آلودگی ها حتی با آب دارای سختی زیاد، حاصل شود.
در ادامه این مقاله:
آبکشی سریع و آسان با مایع ظرفشویی هیرسا
ریختن سرکه در مایع ظرفشویی هیرسا ممنوع!

خرید عمده مایع ظرفشویی هیرسا پرسود و با قیمت رقابتی با تحویل فوری از کارخانه
ارتباط مستقیم با مدیر فروش مجتمع تولیدی هیرسا:
09132321863 - 03142362560 - 03142362561
آدرس وبسایت مجتمع تولیدی هیرسا: www.hirsa.co.ir


نوشته‌های اخیر